Wczytuję dane...
O sklepie

Frikokarma to lokalny sklep z artykułami dla zwierząt oraz źródło informacji dla właścicieli, którzy potrzebują porady w zakresie odżywiania, szkolenia i ogólnej opieki nad swoim pupilem. Oferujemy starannie wyselekcjonowany wybór zdrowej żywności i smakołyków dla Twojego zwierzaka, a także wszelkie inne potrzebne artykuły, w tym obroże, łóżka, zabawki, przybory do pielęgnacji i nie tylko.

Frikokarma to miejsce gdzie z pasją pomożemy Ci znaleźć odpowiednią karmę i artykuły, które będą odpowiadać potrzebom Twojego zwierzaka i budżetowi Twojej rodziny. Naszym priorytetem jest kierowanie Was do produktów, które są najlepsze dla Waszego pupila, a nie do tych najmodniejszych lub najdroższych.

Z dumą oferujemy Gwarancję Wybrednego Zjadacza, która pozwala wypróbować nową karmę i wymienić ją za darmo i bez obaw, jeśli nie będzie odpowiednia dla Twojego zwierzaka!

Friko to firma rodzinna, która służy lokalnej społeczności od 1997 roku. Jesteśmy zaangażowani w poznawanie najnowszych informacji na temat opieki nad zwierzętami, produktów i żywienia, abyśmy mogli udzielać fachowych porad, którym możesz zaufać.

W erze handlu elektronicznego i sklepów wielkopowierzchniowych każdego dnia staramy się wykazać wartość niezależnej, lokalnej firmy rodzinnej, która stawia klientów na pierwszym miejscu.

NASZE USŁUGI DODATKOWE:

Bezpłatna lokalna dostawa tego samego dnia prosto do Twoich drzwi.
Z naszego sklepu do Twoich drzwi z bezpłatną dostawą tego samego dnia! Kupuj online i wybierz Dostawa do domu. Bezpłatna dostawa dla zamówień bez minimum kosztów. Zamówienia złożone przed godziną 7:00 rano zostaną dostarczone tego samego dnia do godziny 21:00
Zamówienia złożone po godzinie 7:00 zostaną dostarczone następnego dnia do godziny 21:00
Dołącz wszelkie niezbędne instrukcje podczas realizacji transakcji, aby dostarczyć kierowcy dostawy informacji o tym, gdzie zostawić paczkę. Adres dostawy musi znajdować się w obszarze, który obsługujemy. Działamy na terenie powiatu piaseczyńskiego: dowożąc do mieszkańców gmin Piaseczno, Prażmów, Lesznowola, Konstancin-Jeziorna i Góra Kalwaria.
Wyślemy Ci wiadomość e-mail, gdy Twoje zamówienie zostanie przyjęte a potem dostarczone. Dokładną godzinę dostawy zawsze ustalamy telefonicznie, więc musisz zostawić nam numer telefonu.

Dostawa "Do krawężnika", czyli do samochodu
Kupuj online i poinformuj nas, że podjedziesz w okolice naszego sklepu i chcesz skorzystać z opcji dostawy do samochodu. O umówionej godzinie dostarczymy Ci paczkę do auta. Nie musisz szukać miejsc parkingowych, paczkę odbierzesz "przejazdem".

Odbiór osobisty w sklepie. 

Kupuj online i zaznacz "odbiór osobisty". Paczkę odbierzesz w naszym sklepie stacjonarnym w Piasecznie, ul. Szkolna 13 pawilon 47 codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-18:00 i w sobotę od 9:00 do 14:00.

Gwarancja Wybrednego Zjadacza
Nasza GWARANCJA WYBREDNEGO ZJADACZA pozwala bez obaw wypróbować nowe pokarmy dla Twojego psa lub kota. Jeśli Twój zwierzak nie lubi lub nie radzi sobie dobrze z jedzeniem kupionym we Frikokarmie, możesz je wymienić i spróbować innego.
Jak to działa…
➡ Wymianie podlegają artykuły spożywcze sklasyfikowane jako karma dla psów lub kotów, w tym suche krokiety, puszki, mokre saszetki, mrożona, liofilizowana i odwodniona karma.
➡ Smakołyki i "karmy na wagę" nie podlegają Gwarancji Wybrednego Zjadacza
➡ Jedzenie musi być w oryginalnej torbie i musimy zobaczyć paragon lub numer zamówienia online.
➡ Nie możemy przyjąć żywności przywiezionej w innym opakowaniu niż oryginalna torba.
➡ Co najmniej połowa jedzenia musi zostać.
➡ Jeśli zwracasz np, 10 puszek lub saszetek mokrej karmy, otrzymasz zwrot za jeden otwarty przedmiot oraz wszystkie nieotwarte przedmioty.
➡ Za równowartość zwróconych produktów otrzymasz inne karmy do wyboru.
➡ Gwarancja Wybrednego Zjadacza nie upoważnia do zwrotu pieniędzy a do wymiany produktów na inne.