Wczytuję dane...
FAQ

Paczki dowozimy własnym transportem, na obszarze Warszawy oraz powiatu piaseczyńskiego do mieszkańców gmin: Piaseczno, Lesznowola, Prażmów, Konstancin-Jeziorna i Góra Kalwaria.

Czy wysyłamy lub dowozimy poza obszar gmin powiatu piaseczyńskiego?

Nie wysyłamy paczek pocztą ani kurierem oraz poza obszar na którym działamy. Klientów chcących korzystać z naszego sklepu internetowego spoza obszaru naszych dostaw, zapraszamy do składania zamówień z opcją osobistego odbioru paczek w naszym sklepie stacjonarnym.

Jaki jest koszt dostawy?

Zamówione produkty dostarczamy bezpłatnie jeśli wartość zamówienia przekracza 50 zł. 

W którym dniu otrzymam przesyłkę?

Dostarczamy codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach wieczornych, po uprzednim telefonicznym umówieniu się na dogodną godzinę. Zamówienia złożone do godziny 7 rano w 90 procentach realizujemy tego samego dnia. Warunkiem jest dostępność produktów na chwilę złożenia zamówienia. Zamówienia złożone po godzinie 7 rano realizujemy w dniu następnym. W przypadku braku dostępności produktów ustalamy telefonicznie najbliższy możliwy termin dostawy.

O której godzinie mogę spodziewać się dostawy?

Paczki dostarczamy codziennie w godzinach 18-21 Dokładamy wszelki starań aby dostosować się w tym czasie do Twojego harmonogramu dnia.

Co jeśli przegapię dostawę?

Jeśli nie odbierzesz paczki o umówionej godzinie i nie poinformujesz nas o tym, Twoje zamówienie będzie do odbioru w naszym sklepie stacjonarnym. Ponowna próba doręczenia paczki to koszt 25zł.

Czy mogę odebrać zamówienie osobiście?

Oczywiście! Podczas składania zamówienia zaznacz opcję "odbiór osobisty" i odbierz paczkę w naszym sklepie stacjonarnym codziennie w godzinach 10:00 - 18:00 i w sobotę od 9:00 do 14:00. Jeśli chcesz zmienić gotowe już zamówienie z dostawą do domu, na odbiór osobisty, poinformuj nas o tym telefonicznie lub mailowo.

Czy mogę wprowadzić zmiany w moim zamówieniu?

Oczywiście. Po prostu zadzwoń do nas aby poinformować o wszelkich zmianach jakie chcesz wprowadzić.

Nie widzę produktu, który chcę zamówić.

Zadzwoń do nas podając produkt, którego szukasz. a my dołożymy wszelkich starań aby go dla Ciebie sprowadzić. Preferujemy kontakt przez nasz fanpage na Facebooku, gdzie odpowiadamy natychmiast na wiadomości 7 dni w tygodniu.