New products

New products

Trening czystości w domu może być stresującym czasem zarówno dla właściciela, jak i szczeniaka. Przy odpowiedniej technice i odrobinie staranności wyszkolisz swojego szczeniaka bardzo szybko. Bądź cierpliwy  i pamiętaj - na pewno się uda!

Ćwiczenia nauki czystości psów to jedne z najważniejszych czynności, jakie musisz wykonać dla psa jako towarzysza w swoim życiu. Nauczenie szczeniaka załatwiania się w domu w jednym miejscu, kiedy jeszcze nie potrafi załatwić swoich spraw na zewnątrz, będzie łatwe dzięki odpowiednim akcesoriom - matom i podkładom do nauki czystości. Sprawdź co mamy w ofercie.

Zapewnij swojemu szczeniakowi dostęp do zabawek, które pomogą przy ząbkowaniu i rozwijaniu nowych zębów. W naszym sklepie kupisz wszystko, czego potrzebuje Twój szczeniak, aby zapewnić mu zabawę i spędzanie długiego czasu podczas żucia i gryzienia. Już teraz zamów dla swojego psiaka zabawkę!

Szukasz wysokiej jakości łóżka dla swojego szczeniaka? U nas znajdziesz szeroką ofertę legowisk, kanap, pontonów i domków które pomogą Twojemu nowemu najlepszemu przyjacielowi odpocząć i schronić się. Oferujemy wygodne łóżka dla piesków we wszystkich rozmiarach! Kup legowisko już dziś!

Karmienie szczeniaka to najważniejszy aspekt jego życia. Istotne jest, abyś szczeniaczka karmił najwyższej jakości karmą dla psów, która zawiera wysokiej jakości, lekkostrawne białko (ale nie więcej niż 25%) i bardzo mało niestrawnego wypełniacza. Szczeniaczki, zwłaszcza te małych ras, mają małe żołądki. Jeśli jedzą karmę dla psów złej jakości, nie są w stanie pobrać potrzebnych im składników odżywczych z ilości, którą są w stanie spożyć. W rezultacie mogą cierpieć na niestrawność lub inne przypadłości jak chociażby niski poziom cukru we krwi. Wybierz starannie z naszej oferty najlepszą karmę dla swojego przyjaciela mając na uwadze jego wiek, wagę, rasę i stan zdrowia. Zamów już teraz!