Lista produktów marki Essential Foods karmy dla psów

Karmy marki ESSENTIALS opracowane są z myślą o tym, że karmy dobrej jakości powinny przyczyniać się do uwalniania całego potencjału zwierząt poprzez ich zrównoważone zachowanie (,,behawioralna optymalizacja karmy’’ - BOF) i optymalne zdrowie, przez całe życie zwierzaka. Nasi podopieczni podopieczni na to zasługują. Składniki i kompozycja pasz są jedyne w swojej klasie.

W składzie karmy ESSENTIAL znajduje się minimum 30% świeżego kurczaka, łososia, pstrąga, śledzia, baraniny, dziczyzny i jaj. W harmonii z potrzebami anatomicznymi zwierząt, każda torba zawiera minimum 60% świeżego/suszonego mięsa, jaj i ryb oraz minimum 30% warzyw, jagód, nasion, ziół, owoców, witamin i minerałów. Karmy ESSETIALS są przygotowane w temperaturze do 90°C, aby chronić odżywczą wartość świeżych składników.

 • Essential 3kg na wagę...
  Szybki podgląd
  • Nowy

  Essential 3kg na wagę...

  60,00 zł

  Karmy kupowane w wersji "na wagę" to idealne rozwiązanie na wypróbowanie nowej karmy! ESSENTIAL ESTATE LIVING jest unikalną karmą, niezawierającą żadnych ziaren zbóż, przygotowaną w oparciu o ekologiczną Brytyjską baraninę oraz dziczyznę. Karma została opracowana dla normalnych poziomów aktywności i przeznaczona jest dla dorosłych psów wszystkich ras. Składniki, które stosujemy są najwyższej jakości - jakości ESSENTIALS, do której Państwo się szybko przyzwyczają. Karma jest zgodna z naszą zasadą ,,behawioralnej optymalizacji karmy’’ (BOF).

  wagaessent

 • Essential 3kg na wagę...
  Szybki podgląd
  • Nowy

  Essential 3kg na wagę...

  60,00 zł

  Karmy kupowane w wersji "na wagę" to idealne rozwiązanie na wypróbowanie nowej karmy! ESSENTIAL NAUTICAL LIVING jest naszą niezrównaną karmą, niezawierającą żadnych ziaren zbóż, dla dorosłych psów wszystkich ras. Jak sugeruje sama nazwa, NAUTICAL LIVING, zawiera dużą ilość świeżego łososia, pstrąga, śledzia i ryb sezonowych. Składniki, które stosujemy są najwyższej jakości - jakości ESSENTIALS, do której Państwo się szybko przyzwyczają. Karma jest zgodna z naszą zasadą ,,behawioralnej optymalizacji karmy’’ (BOF)

  wagaessent

 • Essential Foods Estate...
  Szybki podgląd

  Essential Foods Estate...

  216,00 zł

  ESSENTIAL ESTATE LIVING jest unikalną karmą, niezawierającą żadnych ziaren zbóż, przygotowaną w oparciu o ekologiczną Brytyjską baraninę oraz dziczyznę. Karma została opracowana dla normalnych poziomów aktywności i przeznaczona jest dla dorosłych psów wszystkich ras. Składniki, które stosujemy są najwyższej jakości - jakości ESSENTIALS, do której Państwo się szybko przyzwyczają. Karma jest zgodna z naszą zasadą ,,behawioralnej optymalizacji karmy’’ (BOF).

 • Essential Foods Nautical...
  Szybki podgląd

  Essential Foods Nautical...

  216,00 zł

  ESSENTIAL NAUTICAL LIVING jest naszą niezrównaną karmą, niezawierającą żadnych ziaren zbóż, dla dorosłych psów wszystkich ras. Jak sugeruje sama nazwa, NAUTICAL LIVING, zawiera dużą ilość świeżego łososia, pstrąga, śledzia i ryb sezonowych. Składniki, które stosujemy są najwyższej jakości - jakości ESSENTIALS, do której Państwo się szybko przyzwyczają. Karma jest zgodna z naszą zasadą ,,behawioralnej optymalizacji karmy’’ (BOF).