Wczytuję dane...
Obszar, koszt i termin dostawy

Na terenie Piaseczna i gmin powiatu piaseczyńskiego  zapewniamy Ci bezpłatną dostawę tego samego dnia każdego złożonego u nas zamówienia, którą realizujemy własnym transportem. Zawsze bezpłatnie!

Po prostu złóż zamówienie do godziny 7:00 rano i wybierz opcję z dostawą do domu lub z odbiorem osobistym. Twoją paczkę dostarczymy najpóźniej wieczorem tego samego dnia.

Istnieje możliwość zamówienia dostawy paczki maksymalnie w 1 godzinę. Jest to usługa "FRIKOEXPRESS 7 DNI" i dotyczy produktów dostępnych "od ręki" w naszym sklepie stacjonarnym. Zadzwoń i zrób zakupy telefonicznie. Paczka zostanie natychmiast skompletowana i może zostać dostarczona do Ciebie w kilkanaście minut. Usługa jest bezpłatna, płacisz tylko za towar. "FRIKOEXPRESS 7 DNI" działa codziennie, 7 dni w tygodniu, w godzinach 8:00 - 22:00. 

Nie ma minimalnych wydatków, żadnych dodatkowych kosztów… a co najważniejsze, Twoje zamówienie będzie zawsze zrealizowane.

Jeśli zamawiasz online, skontaktujemy się z Tobą telefonicznie aby potwierdzić dostępność produktów i umówić dokładny termin i godzinę dostawy. Najczęściej dowozimy wieczorami, wtedy kiedy już jesteś w domu, w godzinach 18:00 - 21:00 lub w czasie, który Tobie najbardziej odpowiada.

Możesz też zamówić i odebrać swoje zamówienie osobiście w naszym sklepie stacjonarnym w Piasecznie, ul. Szkolna 13 pawilon 47 codziennie od pn do pt w godz. 10:00 - 18:00.

Działamy lokalnie. Nie prowadzimy sprzedaży wysyłkowej poza wymieniony obszar powiatu piaseczyńskiego. Zależy nam na jak najszybszej realizacji Twojego zamówienia, priorytetem jest dostawa w dniu złożenia zamówienia.

Jesteśmy do twojej dyspozycji codziennie, 7 dni w tygodniu od 7:00 do 22:00.

Preferujemy też kontakt przez nasz profil na Facebooku: https://www.facebook.com/frikokarma Polub naszą stronę i skontaktuj się w wiadomości prywatnej. Pomożemy Ci złożyć zamówienie :)