New products

New products

Przysmaki miękkie i do żucia

Przysmaki miękkie i do żucia

Te naturalne i smaczne przysmaki to idealna przekąska dla psów w każdym wieku, rasy i wielkości. Twój najlepszy przyjaciel zasługuje tylko na najlepsze przekąski! Nagradzaj swojego pieska przysmakami wykonanymi z pełnowartościowych i naturalnych składników.

 • 8in1 DELIGHTS STICKS BEEF...
  Szybki podgląd

  8in1 DELIGHTS STICKS BEEF...

  15,00 zł

  Świderki z mięsem wołowym, owinięte skórą dla psów. Przepyszne mięso wołowe, owinięte skórą najlepszej jakości dostarczy psom zajęcia na długi czas oraz przyjemności z intensywnego żucia. Przysmak nie zawiera żadnych sztucznych barwników ani substanji wspomagających smak. Jest wykonany tylko z jednego źródła białka - wołowiny.

  Skład: skóra bydlęca 100%, mięso oraz produkty pochodzenia zwierzęcego (wołowina 81%), produkty pochodzenia roślinnego, minerały

  Składniki analityczne: białko surowe 83%, oleje i tłuszcze surowe 3,5%, włókno surowe 1%, popiół surowy 2,5%

  Dodatki: środki konserwujące

  Należy zapewnić psu stały dostęp do świeżej wody.

  Nie pozostawiać zwierzaka z przysmakiem bez nadzoru.

  Opakowanie 55g

 • 8in1 FILLETS PRO ACTIVE 80g...
  Szybki podgląd

  8in1 FILLETS PRO ACTIVE 80g...

  10,40 zł

  Wysokiej jakości przekąska z kurczaka z unikalnym koncentratem Nutri-Center. Wzbogacona w składniki poprawiające sprawność ruchową Twojego psa. 

  8in1 Fillets Pro Active jest aromatyzowana chondrytem i glukozaminą. Te wartościowe składniki wspomagają funkcje stawów i pomagają zachować chrząstkę stawową w dobrym stanie. Smaczne filety wyróżniają się niską zawartością tłuszczu i mogą być podawane między posiłkami. Praktyczne opakowanie zapewnia świeżość na długi czas i jest idealne podczas podróży czy spaceru.

  Skład: mięso i produkty uboczne pochodzenia zwierzęcego (mięso drobiowe 80%), roślinny ekstrakt białkowy, zboża, składniki mineralne, mięczaki i skorupiaki (chlorowodorek glukozaminy 0,5%, siarczan chondroityny 0,5%), gliceryna, sorbitol.

 • 8in1 FILLETS PRO DENTAL 80g...
  Szybki podgląd

  8in1 FILLETS PRO DENTAL 80g...

  10,40 zł

  Smaczna i zdrowa przekąska, to najwyższej jakości filety z kurczaka z unikalnym koncentratem Nutri-Center. Świetny dodatek do codziennej diety psa, który zadba o zdrowe zęby Twojego pupila. Zawiera miętę pieprzową i pietruszkę wspomagające świeży oddech psa. Tylko 4,5% tłuszczu. Zamykana, praktyczna torebka pozwala zachować świeżość na dłużej.

  Skład: Mięso oraz produkty pochodzenia zwierzęcego (Mięso z kurczaka 80%), Roślinne ekstrakty białkowe, Zboża, Minerały, Produkty pochodzenia roślinnego (Mięta pieprzowa 0,2%, Pietruszka 0,2%), Gliceryna, Sorbitol.

  Analiza: białko surowe 53%, olej i tłuszcze surowe 4,5% włókno surowe 1%, popiół surowy 4%, zawartość wilgoci 14%

  Należy zapewnić psu stały dostęp do świeżej wody.

  Produkt nie do spożycia przez ludzi.

  Opakowanie 80g

 • 8in1 FILLETS PRO DIGEST 80g...
  Szybki podgląd

  8in1 FILLETS PRO DIGEST 80g...

  10,40 zł

  Smaczna i zdrowa przekąska, to najwyższej jakości filety z kurczaka z unikalnym koncentratem Nutri-Center. Filety Pro Digest ze sproszkowanym korzeniem cykorii wspomagają trawienie. Tylko 4,5% tłuszczu. Zamykana, praktyczna torebka pozwala zachować świeżość na dłużej. Idealna do nagradzania psa lub jako urozmaicenie codziennej diety.

  Skład: Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (mięso z kurczaka 92%), minerały, produkty pochodzenia roślinnego ( sproszkowany korzeń cykorii 0,25% ).

  Analiza: Białko surowe 58%, tłuszcz 4,5%; włókno surowe1%, popiół 4%, wilgoć 14%.

  Należy zapewnić psu stały dostęp do świeżej wody.

  Produkt nie nadaje się do spożycia przez ludzi.

  Opakowanie 80g

 • 8in1 FILLETS PRO SKIN &...
  Szybki podgląd

  8in1 FILLETS PRO SKIN &...

  10,40 zł

  Smaczna i zdrowa przekąska, to najwyższej jakości filety z kurczaka z unikalnym koncentratem Nutri-Center. filety Pro Skin & Coat zawierają olej z siemienia lnianego zapewniający gładką, lśniącą sierść. Tylko 5% tłuszczu. Zamykana, praktyczna torebka pozwala zachować świeżość na dłużej. Idealna do nagradzania psa lub jako urozmaicenie codziennej diety.

  Skład: Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (mięso z kurczaka 92%), minerały, oleje i tłuszcze roślinne(olej z siemienia lnianego 0,5% ).

  Analiza: białko surowe 63%, tłuszcz 5%; włókno surowe 1%, popiół 4%, wilgoć 14%.

  Należy zapewnić psu stały dostęp do świeżej wody.

  Produkt nie nadaje się do spożycia przez ludzi.

  Opakowanie 80g

 • 8in1 PATYKI TRIPLE FLAVOUR...
  Szybki podgląd

  8in1 PATYKI TRIPLE FLAVOUR...

  13,50 zł

  Pyszne patyki do żucia ze skóry wieprzowej i skóry wołowej, owinięte filetem z kurczaka. Zapewniają psu zajęcie na długi czas, oraz zaspokajają jego naturalną potrzebę żucia. Świetnie ograniczają gromadzenie się osadu i kamienia nazębnego, więc dbają o higienę jamy ustnej. Przysmak wyróżnia się dużą zawartość białka. Brak dodatku cukru oraz substancji wzmacniających smak i zapach, a także brak GMO i sztucznych konserwantów.

  Skład: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (27% skóra wołowa, 27% pierś z kurczaka, 20% skóra wieprzowa), produkty pochodzenia roślinnego, minerały.

  Analiza: białko 53%, tłuszcz 2%, popiół surowy 3%, włókno surowe 1%, wilgotność 18%

 • 8in1 PATYKI TRIPLE FLAVOUR...
  Szybki podgląd

  8in1 PATYKI TRIPLE FLAVOUR...

  13,50 zł

  Zbilansowane skrzydełka do żucia ze skóry wieprzowej i wołowej, owinięte filetem z kurczaka. Bogaty w białka przysmak, bez dodatku cukru, wypielęgnuje psu zęby i dziąsła oraz dostarczy zajęcia na długi czas. Nie zawiera substancji wzmacniających smak, GMO, ani sztucznych barwników.

  Skład: mięso oraz produkty pochodzenia zwierzęcego (48% pierś z kurczaka, 20% skóra wieprzowa, 15% skóra wołowa). produkty pochodzenia roślinnego, minerały

  Składniki analityczne: białko 68%, tłuszcz 2%, popiół surowy 3%, włókno surowe 1%, wilgotność 18%

  Należy zapewnić psu stały dostęp do świeżej wody i nie pozostawiać go bez nadzoru.

 • AdBI 1kg MIĘSNE TRESERKI...
  Szybki podgląd

  AdBI 1kg MIĘSNE TRESERKI...

  25,80 zł

  Miękkie przysmaki z  jagnięciną i ryżem. Doskonale sprawdzą się jako zachęta podczas treningów albo urozmaicenie codziennej diety psa. Nie kruszą się i nie brudzą rąk. Zdrowe, pyszne, o zachęcający zapachu sprawią Twojemu psu wiele przyjemności.

  Skład: zboża, mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, mięso jagnięce 5%, ryż, produkty roślinne, oleje, tłuszcze, konserwanty, barwniki ec.

  Typowa analiza: surowe białko 20%, surowy tłuszcz 6%, popiół surowy 3%, włókna surowe 3%, wilgotność 18%

 • AdBI 1kg MIĘSNE TRESERKI...
  Szybki podgląd

  AdBI 1kg MIĘSNE TRESERKI...

  25,80 zł

  Miękkie przysmaki z  kurczakiem i jagnięciną. Doskonale sprawdzą się jako zachęta podczas treningów albo urozmaicenie codziennej diety psa. Nie kruszą się i nie brudzą rąk. Zdrowe, pyszne, o zachęcający zapachu sprawią Twojemu psu wiele przyjemności. 

  Skład: zboża, mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, mięso jagnięce 5%, mięso z kurczaka 5%, ryż, produkty roślinne, oleje, tłuszcze, konserwanty, barwniki ec

  Analiza: surowe białko 20%, surowy tłus

 • AdBI 1kg MIĘSNE TRESERKI MIX
  Szybki podgląd

  AdBI 1kg MIĘSNE TRESERKI MIX

  25,80 zł

  Różnorodne przysmaki. Małe kosteczki idealne dla szczeniąt i ras miniaturowych. Nie brudzą dłoni, i nie kruszą się w kieszeni. Miękka konsystencja. Mix smaków. Zawierają zboża. Wspaniale sprawdzają się jako nagroda, ale także jako przekąska między posiłkami.

  Skład: Zboża, mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, ryż, produkty roślinne, oleje, tłuszcze, konserwanty, barwniki ec (wołowina 5%, jagnięcina 5%, łosoś 5%, drób 5%)

  Analiza: surowe białko20%, surowy tłuszcz6%, popiół surowy3%, włókna surowe3%, wilgotność18%

 • AdBI 1kg MIĘSNE TRESERKI...
  Szybki podgląd

  AdBI 1kg MIĘSNE TRESERKI...

  25,80 zł

  Miękkie przysmaki z łososiem i ryżem. Doskonale sprawdzą się jako zachęta podczas treningów albo urozmaicenie codziennej diety psa. Nie kruszą się i nie brudzą rąk. Zawierają ryby źródło kwasów tłuszczowych Omega. Zdrowe, pyszne, o zachęcający zapachu sprawią Twojemu psu wiele przyjemności.

  Skład: zboża, mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, mięso z łososia 5%, ryż, produkty roślinne, oleje, tłuszcze, konserwanty, barwniki ec.

  Analiza: surowe białko 20%, surowy tłuszcz 6%, popiół surowy 3%, włókna surowe 3%, wilgotność 18%

 • AdBI 300g MIĘSNA FANTAZJA
  Szybki podgląd

  AdBI 300g MIĘSNA FANTAZJA

  10,20 zł

  Małe mięsne smakołyki dla psów. Idealne jako nagroda podczas treningu z psem. Miękkie i pyszne wspaniale sprawdzą się również jako przekąska między posiłkami. Zachęcający zapach i smak sprawią, że Twój pupil będzie zachwycony!

  Skład: zboża, mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (kurczak 5%, wołowina 5%), ryby i produkty rybne (łosoś 5%), produkty mleczne (ser 5%), ryż, produkty roślinne, oleje i tłuszcze, konserwanty, barwniki.

  Analiza: białko 20%, oleje i tłuszcze 6%, popiół surowy 3%, włókno surowe 3%, wilgotność 18%.

 • AdBI 300g MIĘSNE TRESERKI MIX
  Szybki podgląd

  AdBI 300g MIĘSNE TRESERKI MIX

  10,20 zł

  Różnorodne przysmaki. Małe kosteczki idealne dla psów wszystkich ras. Nie brudzą dłoni, i nie kruszą się w kieszeni. Miękka konsystencja. Mix smaków. Zawierają zboża. Wspaniale sprawdzają się jako nagroda, ale także jako przekąska między posiłkami. Dzięki rozmaitym smakom Twój pies za każdym razem będzie miał niespodziankę.

  Skład: Zboża, mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, ryż, produkty roślinne, oleje, tłuszcze, konserwanty, barwniki ec (wołowina 5%, jagnięcina 5%, łosoś 5%, drób 5%)

  Analiza: surowe białko2 0%, surowy tłuszcz 6%, popiół surowy 3%, włókna surowe 3%, wilgotność 18%

 • AdBI 300g MIĘSNE TRESERKI...
  Szybki podgląd

  AdBI 300g MIĘSNE TRESERKI...

  10,20 zł

  Miękkie przysmaki z łososiem i ryżem. Doskonale sprawdzą się jako zachęta podczas treningów albo urozmaicenie codziennej diety psa. Nie kruszą się i nie brudzą rąk. Zawierają ryby źródło kwasów tłuszczowych Omega. Zdrowe, pyszne, o zachęcający zapachu sprawią Twojemu psu wiele przyjemności.

  Skład: zboża, mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, mięso z łososia 5%, ryż, produkty roślinne, oleje, tłuszcze, konserwanty, barwniki ec. 

  Analiza: surowe białko 20%, surowy tłuszcz 6%, popiół surowy 3%, włókna surowe 3%, wilgotność 18%

 • AdBI 450g KABANOSY...
  Szybki podgląd

  AdBI 450g KABANOSY...

  26,20 zł

  Kabanosy dietetyczne dla psów. Aromatyczna przekąska z jagnięciną o dużej zawartości mięsa 65%. Idealne uzupełnienie psiej diety lub jako smaczny przysmak nisko energetyczny.

  Skład: produkty pochodzenia zwierzęcego 65% (w tym 26% jagnięciny), roślinne ekstrakty białkowe, sole mineralne, różne cukry, produkty pochodzenia roślinnego.

  Analiza: białko 25%, oleje i tłuszcze 10%, popiół surowy 7%, włókno surowe 1,5%, wilgotność

 • AdBI 450g YORUSIE PALUSZKI...
  Szybki podgląd

  AdBI 450g YORUSIE PALUSZKI...

  26,20 zł

  Kabanosy dla psa. Przysmak doskonały dla małych ras, ponieważ łatwo daje się podzielić. Ma miękką strukturę. Zawartość mięsa do 65%. Dobrze sprawdzi się zarówno jako nagroda jaki i przekąska między posiłkami. Funkcjonalny słoiczek – zapobiega wietrzeniu przysmaków.

  Skład: Produkty pochodzenia zwierzęcego (65%), w tym 26% kurczaka, roślinne ekstrakty białkowe, sole mineralne, różne cukry, produkty pochodzenia roślinnego.

  Analiza: surowe białko 25%, surowy tłuszcz 15%, popiół surowy 7%, włókna surowe 1.5%, wilgotność 35%

 • AdBI 450g YORUSIE PALUSZKI...
  Szybki podgląd

  AdBI 450g YORUSIE PALUSZKI...

  26,20 zł

  Kabanosy dla psa. Przysmak doskonały dla małych ras, ponieważ łatwo daje się podzielić. Ma miękką strukturę. Zawartość mięsa do 65%. Dobrze sprawdzi się zarówno jako nagroda jaki i przekąska między posiłkami. Funkcjonalny słoiczek – zapobiega wietrzeniu przysmaków. 

  Skład: produkty pochodzenia zwierzęcego (65% mięso), w tym 26% dziczyzna, roślinne ekstrakty białkowe, sole mineralne, różne cukry, produkty pochodzenia roślinnego.

  Analiza: białko 25%, tłuszcz 15%, popiół 7%, włókno 1,5%, wilgotność 35%

 • AdBI 450g YORUSIE PALUSZKI...
  Szybki podgląd

  AdBI 450g YORUSIE PALUSZKI...

  26,20 zł

  Kabanosy dla psa. Przysmak doskonały dla małych ras, ponieważ łatwo daje się podzielić. Ma miękką strukturę. Zawartość mięsa do 65%. Dobrze sprawdzi się zarówno jako nagroda jaki i przekąska między posiłkami.Funkcjonalny słoiczek – zapobiega wietrzeniu przysmaków.

  Skład: Produkty pochodzenia zwierzęcego (65%) w tym 26% mięsa z indyka, roślinne ekstrakty białkowe, sole mineralne, różne cukry, produkty pochodzenia roślinnego.

  Analiza: surowe białko 25%, surowy tłuszcz 15%, popiół surowy 7%, włókna surowe 1.5%, wilgotność 35%

 • AdBI 450g YORUSIE PALUSZKI...
  Szybki podgląd

  AdBI 450g YORUSIE PALUSZKI...

  26,20 zł

  Kabanosy dla psa. Przysmak doskonały dla małych ras, ponieważ łatwo daje się podzielić. Ma miękką strukturę. Zawartość mięsa do 65%. Dobrze sprawdzi się zarówno jako nagroda jaki i przekąska między posiłkami. Funkcjonalny słoiczek – zapobiega wietrzeniu przysmaków.

  Skład: Produkty pochodzenia zwierzęcego (65%) w tym 26% mięsa z jagnięciny, roślinne ekstrakty białkowe, sole mineralne, różne cukry, produkty pochodzenia roślinnego.

  Analiza: surowe białko 25%, surowy tłuszcz 15%, popiół surowy 7%, włókna surowe 1.5%, wilgotność 35%

 • AdBI 450g YORUSIE PALUSZKI WÓŁ
  Szybki podgląd

  AdBI 450g YORUSIE PALUSZKI WÓŁ

  26,20 zł

  Kabanosy dla psa. Przysmak doskonały dla małych ras, ponieważ łatwo daje się podzielić. Ma miękką strukturę. Zawartość mięsa do 65%. Dobrze sprawdzi się zarówno jako nagroda jaki i przekąska między posiłkami. Funkcjonalny słoiczek – zapobiega wietrzeniu przysmaków.

  Skład: Produkty pochodzenia zwierzęcego (65%) w tym 26% mięsa z wołowiny, roślinne ekstrakty białkowe, sole mineralne, różne cukry, produkty pochodzenia roślinnego.

  Analiza: surowe białko 25%, surowy tłuszcz 15%, popiół surowy 7%, włókna surowe 1.5%, wilgotność 35%

 • ALDA 2564 RYBNA ROLADKA Z...
  Szybki podgląd

  ALDA 2564 RYBNA ROLADKA Z...

  42,20 zł

  Rybna roladka z kurą, aż 55% mięsa. Wysoka zawartość mięsa z kurczaka zalecana jest dla psów z delikatnym przewodem pokarmowym. Jest lekkostrawna i niskotłuszczowa. Ryba zawarta w produkcie zawiera dużo białka oraz selenu który wzmacnia odporność. Dodatkowo zawiera witaminy B1 – wzmacnia prawidłową pracę układu nerwowego oraz pokarmowego. Witamina B2 poprawia stan i zdrowie skóry. Czyści zęby i wzmacniają dziąsła. Wspomaga usuwanie kamienia nazębnego

  Ten produkt możesz zamówić i odebrać w naszym sklepie stacjonarnym. Twoje zamówienie przygotujemy do odbioru jak najszybciej. Możesz też kupować więcej produktów i zamawiać z dostawą do domu (pow.99zł). Wybierz dogodną dla siebie opcję zakupów i metodę płatności.

 • ALDA 2568 FILET KURCZAK&SER...
  Szybki podgląd

  ALDA 2568 FILET KURCZAK&SER...

  45,60 zł

  Przysmak dla psów i kotów z mięsa kurczaka, z dodatkiem sera. Zawartość kurczaka to aż 90%. Idealny jako przekąska, lub nagroda podczas treningu. Łatwo przyswajalny, zdrowy, pożywny, bogaty w białko. Bez zbóż, delikatny dla żołądka.

  Skład: kurczak 90%, ser 5%, skrobia 2%, gliceryna 2%, naturalny słodzik (maltitol) 1%

  Analiza: białko 60%, wilgotność 18%, tłuszcz 1,5%, włókno surowe 1%

  Ten produkt możesz zamówić i odebrać w naszym sklepie stacjonarnym. Twoje zamówienie przygotujemy do odbioru jak najszybciej. Możesz też kupować więcej produktów i zamawiać z dostawą do domu (pow.99zł). Wybierz dogodną dla siebie opcję zakupów i metodę płatności.

 • ALDA 2582 PASKI KURCZAK Z...
  Szybki podgląd

  ALDA 2582 PASKI KURCZAK Z...

  39,40 zł

  Sandwich paski kurczak z rybą, zawiera aż 55% mięsa! Wysoka zawartość mięsa z kurczaka zalecana jest dla psów z delikatnym przewodem pokarmowym. Lekkostrawne i niskotłuszczowe. Ryba zawarta w produkcie zawiera dużo białka oraz selenu który wzmacnia odporność. Natomiast witaminy B1 – wspomagają prawidłową pracę układu nerwowego oraz pokarmowego. Witamina B2 poprawia stan i zdrowie skóry. Czyszczą zęby i wzmacniają dziąsła. Wspomagają usuwanie kamienia nazębnego

  Ten produkt możesz zamówić i odebrać w naszym sklepie stacjonarnym. Twoje zamówienie przygotujemy do odbioru jak najszybciej. Możesz też kupować więcej produktów i zamawiać z dostawą do domu (pow.99zł). Wybierz dogodną dla siebie opcję zakupów i metodę płatności.

 • ALDA 2587 KURA Z RYBĄ...
  Szybki podgląd

  ALDA 2587 KURA Z RYBĄ...

  47,30 zł

  Przysmak z kurczakiem i kalmarami. Aż 95% mięsa. Tak wysoka zawartość mięsa z kurczaka zalecana jest dla psów z delikatnym przewodem pokarmowym. Jest lekkostrawny i ma w sobie mało tłuszczu. Ryba zawarta w produkcie zawiera dużo białka oraz selenu który wzmacnia odporność. Witaminy B1 – prawidłowa praca układu nerwowego oraz pokarmowego. Witamina B2 poprawia stan i zdrowie skóry. Dodatkowo czyszczą zęby i wzmacniają dziąsła. Pomagają w usuwaniu kamienia nazębnego.

  Ten produkt możesz zamówić i odebrać w naszym sklepie stacjonarnym. Twoje zamówienie przygotujemy do odbioru jak najszybciej. Możesz też kupować więcej produktów i zamawiać z dostawą do domu (pow.99zł). Wybierz dogodną dla siebie opcję zakupów i metodę płatności.