Trociny i podkłady

Trociny i podkłady

Trociny i podkłady dla małych gryzoni.

 • drewniany cytrynowy żwirek...
  Szybki podgląd

  drewniany cytrynowy żwirek...

  22,00 zł

  Podłoże o świeżym zapachu owoców cytrusowych. Żwirek Super Pinio Pellet to niezbrylające podłoże dla zwierząt domowych wykonane w 100% z naturalnego drewna drzew iglastych – mikrowłókien drzew sosnowych i świerkowych, bez dodatków chemicznych. Posiadają bardzo wysoką wchłanialność oraz doskonale wiążą zapachy. Produkty występują w postaci granulatu o kształcie wałeczków o średnicy 6 mm. Są przyjazne dla środowiska i zwierząt, a także w 100% biologicznie odbudowywalne. Można je z łatwością usuwać drogą sanitarną. Zużyte granulki rozpadają się, co pozwala określić stan wyeksploatowania żwirku. Wyroby zapewniają komfort stosowania, gdyż nie wymagają od właściciela częstej ingerencji.

 • Drewniany zielona herbata...
  Szybki podgląd

  Drewniany zielona herbata...

  22,00 zł

  Żwirek z dodatkiem ekstraktu z zielonej herbaty. Pozostawia w otoczeniu toalety przyjemny, świeży zapach, który działa odprężająco na kota. Żwirek Super Pinio Pellet to niezbrylające podłoże dla zwierząt domowych wykonane w 100% z naturalnego drewna drzew iglastych – mikrowłókien drzew sosnowych i świerkowych, bez dodatków chemicznych. Posiadają bardzo wysoką wchłanialność oraz doskonale wiążą zapachy. Produkty występują w postaci granulatu o kształcie wałeczków o średnicy 6 mm. Są przyjazne dla środowiska i zwierząt, a także w 100% biologicznie odbudowywalne. Można je z łatwością usuwać drogą sanitarną. Zużyte granulki rozpadają się, co pozwala określić stan wyeksploatowania żwirku. Wyroby zapewniają komfort stosowania, gdyż nie wymagają od właściciela częstej ingerencji.

 • drewniany żwirek pinio 10l...
  Szybki podgląd

  drewniany żwirek pinio 10l...

  18,90 zł

  Podłoże posiada naturalne aromaty drewna sosnowego lub świerkowego, które tworzą wokół kuwety przyjemny odświeżający zapach. Żwirek Super Pinio Pellet to niezbrylające podłoże dla zwierząt domowych wykonane w 100% z naturalnego drewna drzew iglastych – mikrowłókien drzew sosnowych i świerkowych, bez dodatków chemicznych. Posiadają bardzo wysoką wchłanialność oraz doskonale wiążą zapachy. Produkty występują w postaci granulatu o kształcie wałeczków o średnicy 6 mm. Są przyjazne dla środowiska i zwierząt, a także w 100% biologicznie odbudowywalne. Można je z łatwością usuwać drogą sanitarną. Zużyte granulki rozpadają się, co pozwala określić stan wyeksploatowania żwirku. Wyroby zapewniają komfort stosowania, gdyż nie wymagają od właściciela częstej ingerencji.

 • Drewniany żwirek tajga...
  Szybki podgląd

  Drewniany żwirek tajga...

  22,00 zł

  Żwirek o delikatnym zapachu lasów tajgi. Zastosowana kompozycja wytwarza przyjemny zapach dając poczucie świeżości. Żwirek Super Pinio Pellet to niezbrylające podłoże dla zwierząt domowych wykonane w 100% z naturalnego drewna drzew iglastych – mikrowłókien drzew sosnowych i świerkowych, bez dodatków chemicznych. Posiadają bardzo wysoką wchłanialność oraz doskonale wiążą zapachy. Produkty występują w postaci granulatu o kształcie wałeczków o średnicy 6 mm. Są przyjazne dla środowiska i zwierząt, a także w 100% biologicznie odbudowywalne. Można je z łatwością usuwać drogą sanitarną. Zużyte granulki rozpadają się, co pozwala określić stan wyeksploatowania żwirku. Wyroby zapewniają komfort stosowania, gdyż nie wymagają od właściciela częstej ingerencji.

 • ECO-PET 10l EKOLOGICZNE...
  Szybki podgląd

  ECO-PET 10l EKOLOGICZNE...

  17,00 zł

  Ekologiczne podłoże dla kotów i gryzoni.

 • ECO-PET 15l EKOLOGICZNE...
  Szybki podgląd

  ECO-PET 15l EKOLOGICZNE...

  20,40 zł

  Ekologiczne podłoże dla kotów i gryzoni.

 • Norka Cats 8,5L drewniany...
  Szybki podgląd

  Norka Cats 8,5L drewniany...

  12,00 zł

  Drewniana podściółka dla kotów i gryzoni.

 • PETS DREAM 5l
  Szybki podgląd

  PETS DREAM 5l

  10,60 zł

  Naturalna ściółka z roślinnego włókna dla wszystkich małych zwierząt. Idealne rozwiązanie dla zwierząt domowych i ptaków - przede wszystkim, gdy w tym samym gospodarstwie domowym jest kilka różnych stworzeń.