New products

New products

Żwirki drewniane

Żwirki drewniane

Centrum żwirków drewnianych

 • Cat's best original
  Szybki podgląd

  Cat's best original

  26,00 zł

  Zbrylający koci żwirek Cat’s Best Original wykorzystuje naturalną siłę uszlachetnionych aktywnych włókien drewnianych, które skutecznie wchłaniają i wiążą wilgoć i zapachy – aż do 7-krotności swojej objętości.

 • Cat's best smart pellets
  Szybki podgląd

  Cat's best smart pellets

  39,00 zł

  Cat’s Best Smart Pellets to pierwszy żwirek ze zbrylających minipeletów. Specjalna forma peletów ogranicza przywieranie do futra i łap i znacząco redukuje wynoszenie żwirku z kuwety. 

 • CATS BEST 20L UNIVERSAL
  Szybki podgląd

  CATS BEST 20L UNIVERSAL

  32,00 zł

  Higieniczne pelety w 100% z włókien roślinnych. Naturalna ściółka z włókien roślinnych o uniwersalnym zastosowaniu dla niemal wszystkich małych zwierząt domowych – zwłaszcza jeśli w domu jest wiele różnych gatunków zwierząt

 • CATS BEST 40L UNIVERSAL
  Szybki podgląd

  CATS BEST 40L UNIVERSAL

  57,50 zł

  Higieniczne pelety w 100% z włókien roślinnych. Naturalna ściółka z włókien roślinnych o uniwersalnym zastosowaniu dla niemal wszystkich małych zwierząt domowych – zwłaszcza jeśli w domu jest wiele różnych gatunków zwierząt.

 • CATS BEST 7l COMFORT
  Szybki podgląd

  CATS BEST 7l COMFORT

  18,30 zł

  Niezbrylający. Do stosowania w krótkich okresach czasu  w przypadku kotów z problemami zdrowotnym lub  kotów młodych. Jako żwirek niezbrylający Cat‘s Best Comfort nadaje się zwłaszcza do stosowania w krótkich okresach czasu, co zalecane jest szczególnie w przypadku kotów z problemami zdrowotnymi. 

 • CATS BEST 7l UNIVERSAL...
  Szybki podgląd

  CATS BEST 7l UNIVERSAL...

  12,50 zł

  Higieniczne pelety w 100% z włókien roślinnych. Naturalna ściółka z włókien roślinnych o uniwersalnym zastosowaniu dla niemal wszystkich małych zwierząt domowych – zwłaszcza jeśli w domu jest wiele różnych gatunków zwierząt.

 • CATS BEST SENSITIVE 8L
  Szybki podgląd

  CATS BEST SENSITIVE 8L

  24,50 zł

  Mocne Zbrylanie I Działanie Przeciwbakteryjne. Cat’s Best Sensitive został opracowany specjalnie dla kotów wrażliwych - jego drobne uziarnienie jest wyjątkowo delikatne dla czułych łap. Ta jego właściwość wpływa także na tworzenie się mocno kompaktowych i zwartych bryłek, które łatwo usunąć, co pozwala na oszczędne zużycie żwirku. Cat’s Best Sensitive rozwija swoje przeciwbakteryjne działanie w naturalny sposób, dzięki pochodzącej z Natury substancji, która wzbogaca żwirek w formie zielonych perełek. Dbają one o antybakteryjną czystość kociej toalety. 

 • drewniany cytrynowy żwirek...
  Szybki podgląd

  drewniany cytrynowy żwirek...

  22,00 zł

  Podłoże o świeżym zapachu owoców cytrusowych. Żwirek Super Pinio Pellet to niezbrylające podłoże dla zwierząt domowych wykonane w 100% z naturalnego drewna drzew iglastych – mikrowłókien drzew sosnowych i świerkowych, bez dodatków chemicznych. Posiadają bardzo wysoką wchłanialność oraz doskonale wiążą zapachy. Produkty występują w postaci granulatu o kształcie wałeczków o średnicy 6 mm. Są przyjazne dla środowiska i zwierząt, a także w 100% biologicznie odbudowywalne. Można je z łatwością usuwać drogą sanitarną. Zużyte granulki rozpadają się, co pozwala określić stan wyeksploatowania żwirku. Wyroby zapewniają komfort stosowania, gdyż nie wymagają od właściciela częstej ingerencji.

 • Drewniany zielona herbata...
  Szybki podgląd

  Drewniany zielona herbata...

  22,00 zł

  Żwirek z dodatkiem ekstraktu z zielonej herbaty. Pozostawia w otoczeniu toalety przyjemny, świeży zapach, który działa odprężająco na kota. Żwirek Super Pinio Pellet to niezbrylające podłoże dla zwierząt domowych wykonane w 100% z naturalnego drewna drzew iglastych – mikrowłókien drzew sosnowych i świerkowych, bez dodatków chemicznych. Posiadają bardzo wysoką wchłanialność oraz doskonale wiążą zapachy. Produkty występują w postaci granulatu o kształcie wałeczków o średnicy 6 mm. Są przyjazne dla środowiska i zwierząt, a także w 100% biologicznie odbudowywalne. Można je z łatwością usuwać drogą sanitarną. Zużyte granulki rozpadają się, co pozwala określić stan wyeksploatowania żwirku. Wyroby zapewniają komfort stosowania, gdyż nie wymagają od właściciela częstej ingerencji.

 • drewniany żwirek pinio 10l...
  Szybki podgląd

  drewniany żwirek pinio 10l...

  18,90 zł

  Podłoże posiada naturalne aromaty drewna sosnowego lub świerkowego, które tworzą wokół kuwety przyjemny odświeżający zapach. Żwirek Super Pinio Pellet to niezbrylające podłoże dla zwierząt domowych wykonane w 100% z naturalnego drewna drzew iglastych – mikrowłókien drzew sosnowych i świerkowych, bez dodatków chemicznych. Posiadają bardzo wysoką wchłanialność oraz doskonale wiążą zapachy. Produkty występują w postaci granulatu o kształcie wałeczków o średnicy 6 mm. Są przyjazne dla środowiska i zwierząt, a także w 100% biologicznie odbudowywalne. Można je z łatwością usuwać drogą sanitarną. Zużyte granulki rozpadają się, co pozwala określić stan wyeksploatowania żwirku. Wyroby zapewniają komfort stosowania, gdyż nie wymagają od właściciela częstej ingerencji.

 • ECO-PET 10l EKOLOGICZNE...
  Szybki podgląd

  ECO-PET 10l EKOLOGICZNE...

  17,00 zł

  Ekologiczne podłoże dla kotów i gryzoni.

 • ECO-PET 15l EKOLOGICZNE...
  Szybki podgląd

  ECO-PET 15l EKOLOGICZNE...

  20,40 zł

  Ekologiczne podłoże dla kotów i gryzoni.

 • Norka Cats 8,5L drewniany...
  Szybki podgląd

  Norka Cats 8,5L drewniany...

  12,00 zł

  Drewniana podściółka dla kotów i gryzoni.

 • PETS DREAM 5l
  Szybki podgląd

  PETS DREAM 5l

  10,60 zł

  Naturalna ściółka z roślinnego włókna dla wszystkich małych zwierząt. Idealne rozwiązanie dla zwierząt domowych i ptaków - przede wszystkim, gdy w tym samym gospodarstwie domowym jest kilka różnych stworzeń.

 • PIGWA 7 L PODŚCIÓŁKA DLA...
  Szybki podgląd

  PIGWA 7 L PODŚCIÓŁKA DLA...

  12,00 zł

  PIGWA wyprodukowna ze zrębków drewna przetworzonych specjalną technologią w wyniku czego powstaje jednolity granulat.
  Podściółka PIGWA posiada wysoką wchłanialność ,jest wydajna ,oszczędna i nieszkodliwa dla środowiska.
  Zawiera naturalne składniki zapobiegająca rozwojowi insektów.
  Dodatkowo pakowana jest w biodegradowalny , papierowy worek.