New products

New products

Zabawki interaktywne

 • Laser zabawka dla kota - Duvo+
  Szybki podgląd

  Laser zabawka dla kota - Duvo+

  12,00 zł

  Wskaźnik laserowy Duvo+ zapewni doskonałą zabawę dla twojego kota. Jest to interaktywna zabawka która pozwoli wydobyć dzikie instynkty z twojego pupila.

 • TX-32036 MISKA LABIRYNT...
  Szybki podgląd
  • Nowy

  TX-32036 MISKA LABIRYNT...

  49,00 zł

  Zabawka interaktywna dla psów i kotów od Trixie. Slide & Feed to gra strategiczna. Za pomocą łap lub pyska zwierzę bawiąc się otrzymuje nagrodę. Zabawkę można wykorzystać do codziennego karmienia. Można ją myć w zmywarce. Posiada antypoślizgowy gumowy pierścień.

  Zawiera instrukcje z poradami i wskazówkami dotyczącymi optymalnego treningu.

  Uwaga :

  Prosimy o udostępnianie psom zabawek tylko pod nadzorem. Nawet w przypadku bardzo wytrzymałych zabawek małe części produktu mogą zostać oddzielone i połknięte. Prosimy regularnie sprawdzać produkt pod kątem uszkodzeń.

 • TX-46001 BOX NA PRZYSMAKI...
  Szybki podgląd
  • Nowy

  TX-46001 BOX NA PRZYSMAKI...

  16,80 zł

  Plastikowe pudełko na przekąski dla kota Cat Activity od TRIXIE to prawdziwe wyzwanie dla każdego kota domowego. Trenuje zręczność Twojego kota, wzmaga aktywność fizyczną i wyzwania psychiczne. Wykonane z wytrzymałego tworzywa sztucznego może być również stosowane do codziennego karmienia sucha karmą. Dzięki gumowemu pierścieniowi nie ślizga się po podłodze.

  Jak każda zabawka powinna być stosowana tylko pod nadzorem. Nawet w przypadku bardzo wytrzymałych zabawek małe części produktu mogą zostać oddzielone i połknięte. Prosimy regularnie sprawdzać produkt pod kątem uszkodzeń.