New products

New products

Witaminy i suplementy

Witaminy i suplementy

Weterynaria w ostatnich latach dokonała niesamowitych postępów w diagnostyce i leczeniu wielu dolegliwości psów i kotów. Obecnie w sprzedaży dostępnych jest wiele suplementów i środków leczniczych, które można kupić bezpośrednio, aby pomóc Twojemu zwierzakowi zachować dobre zdrowie, złagodzić dyskomfort i zwalczyć potencjalne zagrożenia.

 • BRIT CARE CAT PASTE ANTI...
  Szybki podgląd

  BRIT CARE CAT PASTE ANTI...

  21,00 zł

  Przedstawiamy Państwu produkt:

  Niezbędny w żywieniu i utrzymaniu zdrowia Waszego kota.

  Jest to pasta odkłaczająca przeznaczona dla dorosłych kotów z dodatkiem tauryny. Nie pozwól, aby kule włosowe zakłócały normalne trawienie i wydalanie u Twojego kota. Regularne stosowanie zapobiega objawom jakie powoduje nagromadzenie kul włosowych w przewodzie pokarmowym Twojego mruczącego przyjaciela.

  Pasta nie tylko pomaga w likwidacji nagromadzonych kul włosowych, ale także zapobiega w ich tworzeniu. Kupując w naszym sklepie pastę odkłaczającą BRIT CARE CAT PASTE ANTI HAIRBALL WITH TAURINE 100g uszczęśliwisz swojego kota. Zamów teraz!

 • PASTA DLA KOTA Z DROBIEM...
  Szybki podgląd

  PASTA DLA KOTA Z DROBIEM...

  11,40 zł

  Podaruj swojemu kotu pyszną pastę o smaku z drobiu. Będzie to doskonałe uzupełnienie diety Twojego pupila. Konsystencja pasty ułatwia podawanie tabletek nawet najbardziej upartym kotom. Wspomaga proces chudnięcia wywołując efekt sytości. Pozbawiona jest cukru. W tubce znajduje się 75g pasztetu.

 • PASTA DLA KOTA Z WĄTRÓBKĄ...
  Szybki podgląd

  PASTA DLA KOTA Z WĄTRÓBKĄ...

  9,90 zł

  Podaruj swojemu kotu pyszną pastę o smaku wątróbki. Będzie to doskonałe uzupełnienie diety Twojego pupila. Konsystencja pasty ułatwia podawanie tabletek nawet najbardziej upartym kotom. Wspomaga proces chudnięcia wywołując efekt sytości. Pozbawiona jest cukru. Dodatek tauryny wspomaga wzrok i zapobiega ogólnemu osłabieniu organizmu kota. W tubce znajduje się 75g pasztetu.

 • PASTA DLA KOTA Z ŁOSOSIEM...
  Szybki podgląd

  PASTA DLA KOTA Z ŁOSOSIEM...

  9,90 zł

  Podaruj swojemu kotu pyszną pastę o smaku z łososia. Będzie to doskonałe uzupełnienie diety Twojego pupila. Konsystencja pasty ułatwia podawanie tabletek nawet najbardziej upartym kotom. Wspomaga proces chudnięcia wywołując efekt sytości. Pozbawiona jest cukru. W tubce znajduje się 75g pasztetu.