New products

New products

Legowiska

Legowiska

Czas na wtulanie się nigdy się nie kończy. Jednym z najlepszych sposobów na rozpieszczanie Twojego zwierzaka jest wygodne legowisko! W naszej ofercie znajdziesz legowiska dla psów w różnych kształtach, stylach i z różnych materiałów. Zadbaj aby Twój czworonożny najlepszy przyjaciel spał wygodnie i komfortowo.

W zależności od rasy, wielkości i wieku pies będzie spał od 12 do 18 godzin dziennie. Czyż nie warto zapewnić mu wygodnego miejsca do drzemki? Komfortowe legowisko zapewni Twojemu przyjacielowi miejsce tylko dla niego oraz zapewni mu odpoczynek z dala od Twoich mebli - a nawet Twojego własnego łóżka.

Zastanów się jak Twój pies zazwyczaj lubi spać. Jeśli lubi rozprostować kończyny, zapewnij mu dużą matę, ponton, kanapę lub poduszkę.. Jeśli woli zwijać się w kłębek, dobrym rozwiązaniem będzie legowisko z wysokimi krawędziami. To także dobra opcja dla psów, które lubią opierać głowę jak na poduszce. Psy, które lubią się chować, z pewnością docenią legowisko jaskiniowe z zakrytym obszarem do ukrycia głowy, takie jak igloo lub kryty domek-budkę.

Ponieważ Twój pies spędza w legowisku dużo czasu, zapewniamy produkty które są trwałe i łatwe do czyszczenia. Wybierz idealne rozwiązania dla swojego przyjaciela.